Additional information
| Weight | 3.217 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.25 × 6.03 × 5.97 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Precept |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 1.95E+11 |
| Brand | Peerless |
Original price was: $221.30.$154.91Current price is: $154.91.
| Weight | 3.217 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.25 × 6.03 × 5.97 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Precept |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 1.95E+11 |
| Brand | Peerless |