Additional information
| Weight | 3.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.84 × 9.5 × 6.81 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Retail Channel Product |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449810753 |
| Brand | Peerless |
Original price was: $130.05.$91.04Current price is: $91.04.
| Weight | 3.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.84 × 9.5 × 6.81 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Retail Channel Product |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449810753 |
| Brand | Peerless |