Additional information
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 11.88 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Core |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449652520 |
| Brand | Peerless |
Original price was: $90.50.$63.35Current price is: $63.35.
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 11.88 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Core |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449652520 |
| Brand | Peerless |