Additional information
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.78 × 6.5 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Core |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449652469 |
| Brand | Peerless |
Original price was: $75.60.$52.92Current price is: $52.92.
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.78 × 6.5 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Core |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449652469 |
| Brand | Peerless |