Additional information
| Weight | 2.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.66 × 11.88 × 4.31 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Core |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449652537 |
| Brand | Peerless |
Original price was: $111.30.$77.91Current price is: $77.91.
| Weight | 2.95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.66 × 11.88 × 4.31 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Core |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449652537 |
| Brand | Peerless |