Additional information
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.84 × 6.5 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Core |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449652452 |
| Brand | Peerless |
Original price was: $58.60.$41.02Current price is: $41.02.
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.84 × 6.5 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Core |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449652452 |
| Brand | Peerless |