Additional information
| Weight | 2.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.75 × 6.47 × 6.09 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Core |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449652322 |
| Brand | Peerless |
Original price was: $82.75.$57.93Current price is: $57.93.
| Weight | 2.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.75 × 6.47 × 6.09 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Core |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449652322 |
| Brand | Peerless |