Additional information
| Weight | 1.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.78 × 6.78 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Core |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449652483 |
| Brand | Peerless |
Original price was: $61.35.$42.95Current price is: $42.95.
| Weight | 1.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.78 × 6.78 × 3 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Core |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449652483 |
| Brand | Peerless |