Additional information
| Weight | 0.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 3 × 8 in |
| Finish | White |
| Collection | Universal Showering Components |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449669009 |
| Brand | Delta Faucet |
| Flow Rate (GPM) | 2.5 gal/min |
Original price was: $221.30.$154.91Current price is: $154.91.
Prices and information shown are subject to verification by our showroom personnel. In the event of a discrepancy, we reserve the right to make any corrections necessary. Freight charges may be applicable to certain products – if so, freight charges will be quoted separately.
| Weight | 0.84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 3 × 8 in |
| Finish | White |
| Collection | Universal Showering Components |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449669009 |
| Brand | Delta Faucet |
| Flow Rate (GPM) | 2.5 gal/min |