Additional information
| Weight | 4.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.72 × 5.66 × 28.75 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Universal Showering Components |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449642361 |
| Brand | Delta Faucet |
| Flow Rate (GPM) | 1.75 gal/min |
Original price was: $370.00.$259.00Current price is: $259.00.
Prices and information shown are subject to verification by our showroom personnel. In the event of a discrepancy, we reserve the right to make any corrections necessary. Freight charges may be applicable to certain products – if so, freight charges will be quoted separately.
| Weight | 4.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.72 × 5.66 × 28.75 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Universal Showering Components |
| Country of Origin | China |
| UPC | 34449642361 |
| Brand | Delta Faucet |
| Flow Rate (GPM) | 1.75 gal/min |