Additional information
| Weight | 119.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 65.13 × 35.31 × 5.25 in |
| Finish | Merino White |
| Collection | Dxv Modulus |
| Country of Origin | Poland |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,599.00.$1,119.30Current price is: $1,119.30.
Prices and information shown are subject to verification by our showroom personnel. In the event of a discrepancy, we reserve the right to make any corrections necessary. Freight charges may be applicable to certain products – if so, freight charges will be quoted separately.
| Weight | 119.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 65.13 × 35.31 × 5.25 in |
| Finish | Merino White |
| Collection | Dxv Modulus |
| Country of Origin | Poland |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |