Additional information
| Weight | 1.104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 4.38 × 3.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Kintsu® |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 1.95205E+11 |
| Brand | Brizo |
| Flow Rate (GPM) | 1.75 gal/min |
Original price was: $834.00.$583.80Current price is: $583.80.
Prices and information shown are subject to verification by our showroom personnel. In the event of a discrepancy, we reserve the right to make any corrections necessary. Freight charges may be applicable to certain products – if so, freight charges will be quoted separately.
| Weight | 1.104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 4.38 × 3.5 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Kintsu® |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 1.95205E+11 |
| Brand | Brizo |
| Flow Rate (GPM) | 1.75 gal/min |