Additional information
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 16.5 × 27.125 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico, USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $909.00.$636.30Current price is: $636.30.
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 16.5 × 27.125 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Mexico, USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |