Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Yorkville |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056752494 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $906.00.$634.20Current price is: $634.20.
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 in |
| Finish | White |
| Collection | Yorkville |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 33056752494 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |