Additional information
| Weight | 2.93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.87 × 3.68 × 6.18 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Eurocube |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Germany, Mexico |
| Brand | Grohe |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $431.00.$301.70Current price is: $301.70.
| Weight | 2.93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.87 × 3.68 × 6.18 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Eurocube |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Germany, Mexico |
| Brand | Grohe |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |