Additional information
| Weight | 5.39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 3.5 × 4.25 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Eurosmart Cosmopolitan |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico |
| Brand | Grohe |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $429.00.$300.30Current price is: $300.30.
| Weight | 5.39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 3.5 × 4.25 in |
| Finish | Chrome |
| Collection | Eurosmart Cosmopolitan |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico |
| Brand | Grohe |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |