Additional information
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.375 × 17.375 × 18.813 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Oak Hill |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |
Original price was: $360.00.$252.00Current price is: $252.00.
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.375 × 17.375 × 18.813 in |
| Finish | Canvas White |
| Collection | Oak Hill |
| Watersense | WS |
| Country of Origin | Mexico |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | DXV |
| Oversized | Yes |