Additional information
| Weight | 3.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.6 × 6.6 × 5.7 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Legacy |
| Watersense | Yes |
| UPC | 7.63E+11 |
| Brand | Pioneer |
| Mounting | Deck |
Original price was: $115.70.$80.99Current price is: $80.99.
| Weight | 3.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.6 × 6.6 × 5.7 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Legacy |
| Watersense | Yes |
| UPC | 7.63E+11 |
| Brand | Pioneer |
| Mounting | Deck |