Additional information
| Weight | 4.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 6.5 × 5.8 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Legacy |
| Watersense | Yes |
| UPC | 7.6344E+11 |
| Brand | Pioneer |
| Mounting | Deck |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |
Original price was: $131.90.$92.33Current price is: $92.33.
| Weight | 4.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 6.5 × 5.8 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Legacy |
| Watersense | Yes |
| UPC | 7.6344E+11 |
| Brand | Pioneer |
| Mounting | Deck |
| Flow Rate (GPM) | 1.2 gal/min |