Additional information
| Weight | 118.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 16 × 30 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.0 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $3,121.00.$2,184.70Current price is: $2,184.70.
| Weight | 118.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 16 × 30 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.0 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |