Additional information
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 18.5625 × 30 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.0 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA|Malaysia |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $1,876.00.$1,313.20Current price is: $1,313.20.
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 18.5625 × 30 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.0 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA|Malaysia |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |