Additional information
| Weight | 115.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 16.5 × 28.75 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.0 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, Thailand, USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,922.00.$2,045.40Current price is: $2,045.40.
| Weight | 115.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 16.5 × 28.75 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.0 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, Thailand, USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |