Additional information
| Weight | 115.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 17.125 × 25.625 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $3,247.00.$2,272.90Current price is: $2,272.90.
| Weight | 115.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 17.125 × 25.625 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |