Additional information
| Weight | 114.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 17.125 × 25.625 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $3,068.00.$2,147.60Current price is: $2,147.60.
| Weight | 114.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 17.125 × 25.625 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |