Additional information
| Weight | 139.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.875 × 25.4 × 45.9375 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 0.8 gal/flush, 1.28 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China, Thailand |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $8,571.00.$5,999.70Current price is: $5,999.70.
| Weight | 139.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.875 × 25.4 × 45.9375 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 0.8 gal/flush, 1.28 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China, Thailand |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |