Additional information
| Weight | 136 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.125 × 17.75 × 27.75 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA|Malaysia |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $2,283.00.$1,598.10Current price is: $1,598.10.
| Weight | 136 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.125 × 17.75 × 27.75 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA|Malaysia |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |