Additional information
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.875 × 25.4 × 50.375 in |
| Finish | Matte Silver |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush, 1.28 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China, India |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $5,861.00.$4,102.70Current price is: $4,102.70.
| Weight | 137 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.875 × 25.4 × 50.375 in |
| Finish | Matte Silver |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush, 1.28 |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China, India |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |