Additional information
| Weight | 127.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5625 × 18.5 × 28.6875 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Vietnam|Malaysia |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $2,161.00.$1,512.70Current price is: $1,512.70.
| Weight | 127.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5625 × 18.5 × 28.6875 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Vietnam|Malaysia |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |