Additional information
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5625 × 17.5 × 27 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Nexus |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, Thailand, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $3,394.00.$2,375.80Current price is: $2,375.80.
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5625 × 17.5 × 27 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Nexus |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, Thailand, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |