Additional information
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5625 × 17.5 × 27 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Nexus |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, Thailand, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $3,588.00.$2,511.60Current price is: $2,511.60.
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5625 × 17.5 × 27 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Nexus |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Country of Origin | Malaysia, Thailand, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |