Additional information
| Weight | 100.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 16 × 30 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.0 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Malaysia|USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $1,921.00.$1,344.70Current price is: $1,344.70.
| Weight | 100.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 16 × 30 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.0 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Malaysia|USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |