Additional information
| Weight | 125.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.3125 × 16.5 × 28.75 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Vietnam|Malaysia |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $2,044.00.$1,430.80Current price is: $1,430.80.
| Weight | 125.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.3125 × 16.5 × 28.75 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | WASHLET+ |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | Vietnam|Malaysia |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |