Additional information
| Weight | 3.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.65 × 10.83 × 3.94 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Mounting | Deck-Mount |
| Flow Rate (GPM) | 0.35 gal/min |
Original price was: $696.00.$487.20Current price is: $487.20.
| Weight | 3.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.65 × 10.83 × 3.94 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Mounting | Deck-Mount |
| Flow Rate (GPM) | 0.35 gal/min |