Additional information
| Weight | 4.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.22 × 10.83 × 5.04 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Mounting | Wall-Mount |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |
Original price was: $1,047.00.$732.90Current price is: $732.90.
| Weight | 4.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.22 × 10.83 × 5.04 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Country of Origin | Japan |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Mounting | Wall-Mount |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |