Additional information
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.38 × 17.13 × 25.63 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,242.00.$869.40Current price is: $869.40.
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.38 × 17.13 × 25.63 in |
| Finish | Cotton White |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |