Additional information
| Weight | 61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.875 × 15 × 16.125 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Drake |
| Flush Rate | 1.0, 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $634.00.$443.80Current price is: $443.80.
| Weight | 61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.875 × 15 × 16.125 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Drake |
| Flush Rate | 1.0, 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |