Additional information
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.5625 × 14.75 × 14.9375 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Aquia |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $633.00.$443.10Current price is: $443.10.
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.5625 × 14.75 × 14.9375 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Aquia |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |