Additional information
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.125 × 17.75 × 27.75 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Soirée |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,508.00.$1,055.60Current price is: $1,055.60.
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.125 × 17.75 × 27.75 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Soirée |
| Flush Rate | 1.28 gal/flush |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |