Additional information
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5625 × 17.5 × 27 in |
| Finish | Cotton |
| Collection | Nexus |
| Country of Origin | Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,597.00.$1,117.90Current price is: $1,117.90.
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5625 × 17.5 × 27 in |
| Finish | Cotton |
| Collection | Nexus |
| Country of Origin | Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |