Additional information
| Weight | 117.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5625 × 17.5 × 27 in |
| Finish | Cotton |
| Collection | Nexus |
| Flush Rate | 1.0 gal/flush |
| Country of Origin | Thailand, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,759.00.$1,231.30Current price is: $1,231.30.
| Weight | 117.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5625 × 17.5 × 27 in |
| Finish | Cotton |
| Collection | Nexus |
| Flush Rate | 1.0 gal/flush |
| Country of Origin | Thailand, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |