Additional information
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 17.1875 × 30.125 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Drake |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico, USA, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $634.00.$443.80Current price is: $443.80.
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.375 × 17.1875 × 30.125 in |
| Finish | Cotton White |
| Collection | Drake |
| Flush Rate | 1.6 gal/flush |
| Country of Origin | Mexico, USA, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |