Additional information
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 15.5 × 30.25 in |
| Finish | Ebony |
| Collection | Aquia |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush, 1.28 |
| Country of Origin | USA, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
Original price was: $1,704.00.$1,192.80Current price is: $1,192.80.
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 15.5 × 30.25 in |
| Finish | Ebony |
| Collection | Aquia |
| Flush Rate | 0.9 gal/flush, 1.28 |
| Country of Origin | USA, Vietnam |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |