Additional information
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.4375 × 17.3125 × 27.9375 in |
| Finish | Cotton |
| Collection | Aimes |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,525.00.$1,067.50Current price is: $1,067.50.
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.4375 × 17.3125 × 27.9375 in |
| Finish | Cotton |
| Collection | Aimes |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | USA |
| UPC | 7.39268E+11 |
| Brand | TOTO |
| Oversized | Yes |