Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 8.38 × 5.875 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Silas |
| Country of Origin | Thailand |
| UPC | 7.39E+11 |
| Brand | TOTO |
| Mounting | Widespread |
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 8.38 × 5.875 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Silas |
| Country of Origin | Thailand |
| UPC | 7.39E+11 |
| Brand | TOTO |
| Mounting | Widespread |