Additional information
| Weight | 6.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.88 × 13.75 × 8.75 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Scot |
| UPC | 6.71257E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Centerset |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |
Original price was: $500.70.$350.49Current price is: $350.49.
| Weight | 6.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.88 × 13.75 × 8.75 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Scot |
| UPC | 6.71257E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Centerset |
| Flow Rate (GPM) | 0.5 gal/min |