Additional information
| Weight | 6.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.88 × 13.75 × 8.75 in |
| Finish | Satin Nickel |
| Collection | Identity |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Widespread |
Original price was: $465.55.$325.89Current price is: $325.89.
| Weight | 6.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.88 × 13.75 × 8.75 in |
| Finish | Satin Nickel |
| Collection | Identity |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Widespread |