Additional information
| Weight | 4.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.38 × 10.38 × 9.8125 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Identity |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71256E+11 |
| Brand | Symmons |
| Flow Rate (GPM) | 1.0 gal/min |
Original price was: $264.30.$185.01Current price is: $185.01.
| Weight | 4.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.38 × 10.38 × 9.8125 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Identity |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71256E+11 |
| Brand | Symmons |
| Flow Rate (GPM) | 1.0 gal/min |