Additional information
| Weight | 6.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.88 × 13.75 × 8.75 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Duro |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Widespread |
Original price was: $674.30.$472.01Current price is: $472.01.
| Weight | 6.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.88 × 13.75 × 8.75 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Duro |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Widespread |