Additional information
| Weight | 8.6907 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.19 × 8 × 8.75 in |
| Finish | Brushed Bronze |
| Collection | Duro |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Widespread |
Original price was: $926.20.$648.34Current price is: $648.34.
| Weight | 8.6907 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.19 × 8 × 8.75 in |
| Finish | Brushed Bronze |
| Collection | Duro |
| Watersense | Yes |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Widespread |