Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.88 × 9.13 × 10.425 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Duro |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71256E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Deck |
| Flow Rate (GPM) | 5 gal/min |
Original price was: $1,979.75.$1,385.83Current price is: $1,385.83.
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.88 × 9.13 × 10.425 in |
| Finish | Polished Chrome |
| Collection | Duro |
| Country of Origin | China |
| UPC | 6.71256E+11 |
| Brand | Symmons |
| Mounting | Deck |
| Flow Rate (GPM) | 5 gal/min |